HAZIRLIK MAÇLARI

17 Nisan 2017 Pazartesi

SÖĞÜTLÜÇEŞME ENGELLERİ BİR BİR AŞIYOR.

SÖĞÜTLÜÇEŞME ENGELLERİ BİR BİR AŞIYOR.
İstanbul 2. Amatör Lig 11. Grubun şampiyonluk iddiasında olan iki güçlü takımı, lider Söğütlüçeşmespor ve takipçisi Kemerburgazspor İFA sahasında karşı karşıya geldi. Gülen taraf 3-1 skor ile Söğütlüçeşmespor oldu.

İstanbul 2.Amatör Lig 11.Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Küçükçekmece temsilcisi Söğütlüçeşme Spor ligdeki tek yenilgisini sezonun ilk maçında deplasmanda karşılaştığı Kemerburgaz karşısında 2-1 lik skorla almıştı. Ligin ikinci yarısının ilk maçında tekrar karşı karşıya gelen iki takım arasında oynanan maçta Söğütlüçeşme hem rövanşı almak hem de liderlik koltuğunda devam etmak için sahaya çıktı.


İFA spor sahasında oynanan önemli maçı Murat Altınok, Kenan Fatih Demirci ve Burak Menteşe hakem üçlüsü yönetti. Son derece çekişmeli ve tansiyonu yüksek bir maçtı. 
Zorlu müsabaka da gülen taraf Söğütlüçeşmespor oldu. Taraftar desteğini de yanına alan Söğütlüçeşmespor'un gollerini Orhan (2) ve Savaş atarken, misafir takım Kemerburgazspor'un tek gollünü ise Muhammet attı. Lider Söğütlüçeşmespor kendi evinde güçlü rakibini 3-1 yenerek hem rövanşı hem de üç puanı alarak liderliğini sürdürdü.

Kırmızı-Beyazlılar en yakın takipçisi Altınyıldızspor'un üç puan üstünde 9.Hafta'da 22 puanla liderliğini devam ettirdi. Söğütlüçeşmespor Kulüp Başkanı Mevlüt Özdek, “Hedefimiz sezon başında belirlediğimiz gibi 1.Amatör ligine yükselmek. İyi bir takıma sahibiz ama hala istediğimiz seviyeye gelemedik. Kısa vadede 1.Amatör Lig, uzun vadede ise Süper Lige çıkmak istiyoruz. Bunun için gerekli yapıya sahibiz. Zor bir maçı daha kazandık ve yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz. İnşallah sezon sonunda gülen taraf biz oluruz ve adımızı 1.Amatör Lige yazdırırız”dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.