HAZIRLIK MAÇLARI

18 Nisan 2017 Salı

Şirintepe Spor Kulübü'nden Bağcılar Evren Spor'a Teşekkür.

Şirintepe Spor Kulübü'nden Bağcılar Evren Spor'a Teşekkür.
Hafta sonu oynanan ve deplasman takımım Şirintepe Spor'un 1-0 galibiyeti ile sonuçlanan Bağcılar Evrenspor, Şirintepe Spor müsabakası sonrasında Şirintepe Spor Kulübü Yönetimi adına Başkan Ferhat Hasan Karagöz Bağcılar temsilcisi yönetimine  teşekkür ederek iyi niyet dileklerini iletti.
Sezonun ilk maçında karşı karşıya gelen ve Şirintepe'nin 2-1 mağlubiyeti ile sonuçlanan maçın rövanşında iki takım Bağcılar Belediyesi Mahmutbey Stadı'nda karşı karşıya geldi. Maç öncesi ve sonrasında iki kulüp yöneticileri ve futbolcular arasında oluşan dostluk ve iyi niyet üzerine Şirintepe Spor Kulübü Başkanı Ferhat Hasan Karagöz "Normalde rakibimizin bu davranış biçimi, sıradan ve her zaman olması gereken bir davranış olması gerekirken, deplasmanlarda yaşadığımız agresif, saldırgan tavırlar sonrasında yaşadığımız konuk severlik ve dostça ilgi karşısında örnek teşkil etmesi açısından gündeme getirme ihtiyacı hissettik. Her zaman dostluğun 3 puandan daha önemli olduğunu vurgulayan ve evimize misafir olan her takıma aynı duygularla yaklaşan bir kulüp olarak, yaptıklarımızın karşılığını alıyoruz diye düşünüyorum. Bu vesile ile bizi deplasman maçlarımızda yalnız bırakmayan Yönetim Kurulu Üyelerimiz Eray ÖNEN, Hulusi ÖZOĞUL, Z.Emre DEMİRAĞ, Nurettin AYKA, İlker KARAGÖZ, Emre ALÇİN, Turgay ÇOTUL, Emre KAĞNICI, Ercan AĞCA'ya, yine statta yerini alan taraftarlarımıza, telefonları ile maçın her anını bizimle yaşayan ve yanımızda olan; Kağıthane Kulüpler Birliğimizin Başkanı Sn. Hasan CEVAHİR'e 
Sanayi Spor Başkanı Sn. Faruk Nafiz UÇAR'a ve Kağıthane Spor Asbaşkanı Sn. Ali YAVUZ'a da teşekkürlerimizi iletiyorum." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.