HAZIRLIK MAÇLARI

18 Nisan 2017 Salı

Şirintepe Hedefe Adım Adım İlerliyor.

Şirintepe Hedefe Adım Adım İlerliyor.
Geçtiğimiz sezon 1. amatöre yükselme şansını son haftalarda kaybeden Kağıthane temsilcisi, bu sezon hedefe ulaşacak gibi gözüküyor. Şimdiye kadar oynadığı tüm müsabakalarda ortaya koyduğu performans ve fair play davranışları ile taraflı tarafsız herkesin beğeni ve takdirini toplayan Şirintepe ligde ilk hafta karşı karşıya geldiği ve tek yenilgisini aldığı Bağcılar Evren Spor ile deplasman da Bağcılar Belediyesi Mahmutbey Stadı'nda karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Gökmen Dağ, Erel Kurt, Ziya Oğuzhan Işık hakem üçlüsü yönetti.
Sezonun ilk maçında rakibine oranla daha iyi bir futbol oynamasına rağmen sahadan 2-1 mağlubiyetle ayrılan Şirintepe, ikinci maçta daha dikkatli maça başladı. Ancak ilerleyen dakikalarda oyunun kontrolünü ele geçiren Kağıthane temsilcisi Bağcılar Evren kalesinde üst üste pozisyonlar üretmeye başladı. İlk yarı golsüz eşitlikle sonuçlandı.
İkinci yarıda da konuk ekibin üstünlüğü bariz olarak ilk dakikadan itibaren kendini göstermeye başladı. 74. dakika da Ferhat'ın vuruşu ceza alanı içinde elle müdahale ile kesilince hakem Gökmen Dağ tereddütsüz penaltı noktasını gösterdi, penaltı atışı için topun başına geçen Uğurcan kaleci ile topu ayrı ayrı köşelere gönderdi ve takımını 1-0 öne geçirmeyi başardı.
Karşılaşmanın geri kalan bölümünde etkili futbolunu devam ettiren Şirintepe yeni gol pozisyonları üretmeyi başarsa da bunları sonuçlandıramayınca sahadan tek golle 3 puanı alarak 1. Amatör lig ve şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.