HAZIRLIK MAÇLARI

11 Nisan 2017 Salı

Silivrispor Erdal İşkar ile anlaştıÇorluspor1947 takımında gösterdiği başarılı performans ve takımına oynattığı modern futbol ile tüm dikkatleri üzerine çeken Erdal İşkar'ın bu başarısı karşılık gördü ve Silivrispor elini çabuk tutup Erdal İşkar ile anlaştı.
Silivrispor'da teknik direktör krizinden sonra kiminle anlaşacağı merak konusu olmuştu.Daha evvelde Silivrispor takımında çalıştırıcı olarak yer almış bulunan Erdal İşkar bu süretle bir kere daha Silivrispor takımında görev almış oldu.Silivrispor takımı grubunda üçüncü sırada yer alıyor ve play off yolunda önemli bir avantaj yakalamış durumda.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.