HAZIRLIK MAÇLARI

1 Nisan 2017 Cumartesi

Seyrantepe Of fırsat tepti.

Seyrantepe Of fırsat tepti.
U17 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları İstanbul il merkezinde oynanan müsabakalar sonunda Seyrantepe Of Beşiktaş Belediyesi Çilekli tesislerinde Zara Ekinli ile karşılaştı. 


Karşılaşma boyunca futbol adına iki takımda çok fazla bir varlık gösteremedi. 54. dakikada Seyrantepe Of bir penaltı kazandı. Penaltı atışını kullanmak için topun başına FıratÇiçek geçti. Fırat'ın kullandığı penaltı atışında Zara ekinli kalecisi Ömer Faruk Girgin direğin dibinden topu çelmeyi başardı ve takımına bir puan kazanmasında büyük rol oynadı.

Stad : Beşiktaş Belediyesi Çilekli Tesisleri
Zara Ekinli : Ömer Faruk Girgin, Kazım Koç, Burak Çakır, halil İbrahim Payam, Sinan Yiten, Ahmet Demirbaş, Serkan Hasan Er, Cem Yurtsever, Muhammet Bahçe, Şemmi Can Tamar, Samet Kara
Yedekler : Oğuzhan Aydın, Hakan Ağaya, Burhan Erbeyi, eren Güler, Caner Yaşar, Yusuf Çelik, Enes Malik Üstün
Teknik Direktör : FAtih Yıldırım
Seyrantepe Of : Hasan Varol, Tufan Uzunkaya, Yasin Onar, Resul Bulut, Ahmet Uysal, Eren Özvatan, Suat Durak, Mehmet Akpınar, Ahmetcan Ertuğral, Furkan Uğur, Fırat Çiçek
Yedekler : İlker Uçkun, Utku Kılıç, Onur Karakabak, Enes Keser, Musa Taşdemir, Okan Sarı, Muhammed Onur Esen
Teknik Direktör : Mustafa Atasoy


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.