HAZIRLIK MAÇLARI

20 Nisan 2017 Perşembe

Seymen Gençtürk. İASKF İçin Aday Olacağını Açıkladı.

Seymen Gençtürk, İASKF İçin Aday Olacağını Açıkladı.
İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (İASKF) kongre hazırlıkları yaparken Genel Başkan Ali Düşmez'den sonra bir aday daha yarışın içinde olacağını açıklayacağını belirtti. Bu sabah erken saatlerde spor basınına konuya ilişkin bir açıklama gönderen Seymen Gençtürk açıklamasında şu cümlelere yer verdi.

"22.04.2017 Cumartesi akşamı saat 19:30'da K.Çekmece Cennet Kültür ve Sanat Merkezinde İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığına adaylığımı; amatör asla yorulmaz anlayışının bana vermiş olduğu güçle açıklayacağım.

Siz değerli basın ve amatör sevdalılarının bu güzel günümüzde yanımızda olmasını arzu eder saygılarımı sunarım.

AMATÖR AÇIK HAVADA SADAKATIN MUTLULUĞUDUR

İASKF Başkan Adayı

Seymen GENÇTÜRK"

16 Haziran 2014 tarihinde gerçekleşen Olağan Genel Kurul'da aday olan ancak Ali Düşmez'in arkasından ikinci sırada yer alan Seymen Gençtürk Mayıs ayında yapılması planlanan İASKF Genel Kurulu'nda yeniden aday olacağını ve bunun gerekçelerini açıklamak için bir basın toplantısı düzenleyecek.
2014 yılında gerçekleşen Olağan Genel Kurulda Ali Düşmez, Seymen Gençtürk ve Ahmet Akpınar yarışmıştı. 1269 delegenin oy kullandığı Genel Kurul'da 2 oy geçersiz sayılmış geri kalan oylar ise Adaylardan Ali Düşmez 802, Seymen Gençtürk 272 ve Ahmet Akpınar ise 193 oy almıştı. 
Detaylı bilgi için aşağıdaki linke gidebilirsiniz.
http://www.amatorundunyasi.com/2014/06/kulupler-tekrar-ali-dusmez-dedi.html


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.