HAZIRLIK MAÇLARI

2 Nisan 2017 Pazar

Şampiyon Çeliktepe

Şampiyon Çeliktepe
İstanbul U19 1. lig 17 .grupta şampiyonluk yarışı veren Çeliktepe  ligin bitimine 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.

Ligin başından beri grupta Kocasinan ile Çeliktepe arasında devam eden şampiyonluk mücadelesinde ilk yarının son maçında Kocasinan'ı evinde konuk eden Çeliktepe bu karşılaşma sonunda sahadan 2-1 lik galibiyetle ayrılırken rakibi önünde bir adım öne geçmeyi başarmıştı. Her iki takımında bundan sonra son haftaya kadar puan kaybetmeden gelmesi ve son maçın büyük bir final havası içinde geçmesi beklenirken  9. hafta da Kocasinan ile Şirintepe arasında oynanan müsabakada Şirintepe rakibini 2-1 lik skorla geçince, Çeliktepe büyük bir avantajla liderlik koltuğunda adeta tek kaldı. 13. hafta karşılaşmasında Mecidiyeköy ile karşılaşması gereken Çeliktepe, Mecidiyeköyspor takımı ligden çekildiği için bu maçtan 3-0 lık galibiyetle ayrılacak ve Kocasinan maçına 6 puan averajla gidecek.

Kocasinan'ın umutları Davutpaşa maçı sonunda tükendi. 
Dün oynanan maçlar sonunda Kocasinan'ın son umudu Çeliktepe Spor'un Davutpaşa karşısında puan kaybetmesi olacaktı. Ancak Çeliktepe'li genç futbolcular ilk yarısını da 2-0 önde kapattıkları karşılaşmadan 4-1 lik galibiyetle ayrılarak Kocasinan maçı öncesi şampiyonluk ipini göğüslemiş oldular. Konuk ekipte galibiyeti getiren goller Eren, Mert, Şiyar ve Ömercan'dan gelirken, Davutpaşa'nın tek golü Bülent'ten geldi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.