HAZIRLIK MAÇLARI

14 Nisan 2017 Cuma

Şampiyon Astra´sını Erdemir´den Teslim Aldı.

Şampiyon Astra´sını Erdemir´den Teslim Aldı.
Genç milli sporcumuz Ayhancan Güven, Şampiyonlar Şampiyonası organizasyonunda tecrübeli rakipleri arasından sıyrılıp kupaya uzanmayı başarmıştı. Kupasını Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'dan alan Ayhancan bu zaferi ile özel tasarım şampiyonluk kupasının yanı sıra, Opel Türkiye’den de 1 yıllık kullanımına tahsis edilen Opel Astra HB 1.4’ü kazandı. 

150 HP gücündeki excellence pakete sahip aracını,Opel Motorsport Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Erdemir'den teslim alan Güven, Opel Türkiye'ye bu jesti için teşekkür etti.

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik “Genç sporcumuz Ayhancan Güven’i gönülden kutluyor ve kendisine bir yıl süreyle tahsis edeceğimiz otomobilimizi keyifle kullanmasını diliyorum. Ayhancan ne kadar yetenekli olduğunu herkese kanıtladı ve eminim önümüzdeki dönemde uluslararası başarılarını daha da fazla duyacağız. TOSFED’e uzun bir aradan sonra organize ettiği bu etkinlik için ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Yeni yönetim ile daha dinamik bir yapıya kavuşan federasyon ülkemizde otomobil sporlarının gelişiminde ve Ayhancan gibi daha nice genç sporcunun desteklenmesinde önemli bir rol oynayacak. Opel Türkiye olarak biz de bu gelişime katkı sağlamak için gerekli desteği sürdüreceğiz” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.