HAZIRLIK MAÇLARI

14 Nisan 2017 Cuma

Rumeli Hisarı 3 Puanı 3 Golle Aldı.

Rumeli Hisarı 3 Puanı 3 Golle Aldı.
İstanbul U19 2. Ligi 12.Grup müsabakasında sezonun ilk hafta müsabakasında Rumeli Hisarı ile Esenyurt İncirtepe, Namık Sevik Stadı'nda karşı karşıya geldi.

Karşılaşmanın ilk yarısında, sezonun ilk maçının da olmasının etkisiyle iki takımda kontrollü bir oyunu tercih ederken, bu yarıda oynanan futbol vasatın üzerine çıkamadı. İki takımda gol yollarında etkili olamayınca, karşılaşmanın ilk yarısı golsüz sona erdi.
İkinci yarıya daha istekli başlayan Rumeli Hisarı oyunda kontrolü ele almaya başladı. Esenyurt temsilcisine göre daha derli toplu bir oyun sergilemeye başlayan Rumeli Hisarı istediklerini sahaya daha iyi yansıtmaya başlayında gollerde gelmeye başladı. Rumeli Hisarı Emre Özmen (2) ve Cihangir'in golleri ile sahadan 3 puanı alarak ayrılan taraf oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.