HAZIRLIK MAÇLARI

23 Nisan 2017 Pazar

Reo Atilla : 0 – Çeşme Belediyespor : 3

Reo Atilla : 0 – Çeşme Belediyespor : 3
Alsancak Atatürk Spo Salonu’nda oynanan Küçük Kızlar B Grubu maçında Çeşme Belediyespor, Reo Atilla’yı 3-0 mağlup etti.


Maça etkili servisleriyle başlayan Reo Atilla ilk teknik molaya 8-5 önde girdi. Reo Atila’nın 10 numaralı oyuncusu Eda’nın 2 ve 4 numaradan yaptığı etkili ataklarla ikinci teknik molada 16-13 Reo Atilla üstünlüğü vardı. 2. teknik moladan itibaren Çeşme Belediyespor oyununu kabul ettiren taraftı. 15 numaralı oyuncu Eda’nın etkili oyunu aradaki 3 sayı farkını kapatmada başrol ve oynadı ilk seti 26-24 önde tamamlayan ekip Çeşme oldu.
2. sete ilk setin verdiği moralle başlayan Çeşme Belediyespor 1. teknik molaya 8-5 önde girdi. Oyundaki isteğini koruyan ,farkı açan Çeşme 2. Seti 25-17 alarak skoru 2-0’a taşıdı.
3. sete önde başlayan Çeşme ‘de 15 numaralı Eda sahada takımını sırtlayan oyuncu oldu. İlk teknik molaya 8-2 , 2. Teknik molaya 16-12 galip giren seti de 25-15 alan Çeşme 3-0’lık skorla 3 puanı hanesine yazdırdı.
2. maçlar sonucunda Çeşme Belediyespor puanını 4’e çıkarırken, Reo Atilla’nın puanı bulunmuyor.

Haber / Foto : Mustafa Sülün


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.