HAZIRLIK MAÇLARI

3 Nisan 2017 Pazartesi

PUANLAR BÖLÜŞÜLDÜ

PUANLAR BÖLÜŞÜLDÜ
Nevşehirspor rakibi Talasgücü Belediye ile 0-0 berabere kalırken, maçta Furkan ve Weston kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı. 
Bölgesel Amatör Lig 6. Grup'taki mücadele de Nevşehirspor, 25. hafta kapsamında oynanan karşılaşmada Kayseri ekibi Talasgücü Belediyespor'u konuk etti.


Gazi Stadı'nda oynanan maçı 2 kulübün yöneticileri ve 1000 kadar taraftar takip etti. 

Karşılaşma 2 takımın karşılıklı atakları şeklnde geçsede son vuruşlardaki isabetsizlikler ve final paslarında ki hatalar nedeniyle gol sesi çıkmadı.

Maçın 38. dakikasında Furkan Taşdemir'in kırmızı kart görmesiyle sahada 10 kişi kalan Nevşehirspor, 90. dakikada Wesyon'un kırmızı kartıyla maçı 9 kişi tamamlayabildi.

Nevşehirspor 42 puanla 3. sırada kalmaya devam ederken, Talasgücü ise 20 puanla kendine 10. sırada yer bulabildi.

Nevşehirspor Bölgesel Amatör Ligi gelecek hafta deplasmanda oynayacağı Sivas Demirspor maçıyla tamamlayacak.

Haber / Fotoğraf : Mustafa FER veren


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.