HAZIRLIK MAÇLARI

15 Nisan 2017 Cumartesi

Pazartesi gününe ertelenen maçlar, Salı günü oynanacak

Pazartesi gününe ertelenen maçlar, Salı günü oynanacak
16 Nisan Pazar günü yurt genelinde gerçekleşecek olan referandum sebebi ile o gün oynanması planlanan müsabakalar 17 Nisan Pazartesi gününe ertelenmişti. Spor Genel Müdürlüğü TFF İstanbul İl Temsilciliğine bir yazı göndererek 17 Nisan Pazartesi günü müsabakaların oynanması yönünde bir karar bildirmesi üzerine il temsilciliği bu müsabakaları bir daha öteleyerek salı günü programına aldı.

TFF İstanbul İl Temsilciliği'nin sayfasından konuya ilişkin yapılan açıklama ise şöyle
"17 NİSAN PAZARTESİ OYNANACAK OLAN TÜM MÜSABAKALAR 18 NİSAN SALI GÜNÜNE KAYDIRILMIŞTIR

16 Nisan 2017 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Referandum dolayısıyla Spor Genel Müdürlüğünce tüm Türkiye'de 17 Nisan Pazartesi günü amatör müsabaka oynanmaması kararı tarafımıza bildirilmiştir.

Bu karar doğrultusunda İl Temsilciliğimizce 17 Nisan 2017 Pazartesi günü oynanacağı bildirilen tüm yerel lig müsabakalarımız aynı sahalarda ve aynı saatlerde 18 Nisan 2017 Salı günü oynanacaktır.

NOT : 18 Nisan 2017 günü oynanacağı bildirilen U19 Türkiye Şampiyonası Eleme müsabakalarının programı ise Pazartesi günü kulüplerimize bildirilecektir."

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.