HAZIRLIK MAÇLARI

14 Nisan 2017 Cuma

Para Ödüllü İSOFF Challenge Start Alıyor

Para Ödüllü İSOFF Challenge Start Alıyor
İSOFF Challenge 2017 sezonu, 23 Nisan Pazar günü Kemerburgaz offroad parkurunda start alıyor.

İstanbul Offroad Kulübü (İSOFF)  kupayı daha da ilginç hale getirmek ve ekiplere harcadıkları çabanın ve enerjinin sembolik de olsa bir karşılığını verebilmek için 2017 sezonu sonunda ilk üçe girecek ekiplere para ödülü koydu. Sezon içinde koşulacak 3 yarışla tamamlanacak kupada, birinciye 10.000 TL, ikinciye 6.000 TL ve üçüncüye 4.000 TL ödül verilecek.

İSOFF Challenge’da ekipler etap zamanlarına göre tur atlayarak final turuna kadar çıkmak için mücadele edecekler.  Sıralama turlarının ardından toplu startla başlayacak yarış 3 etaptan oluşacak. 12 tur sürecek 1. Etapta en iyi zamanları yapan 16 ekip, bir sonraki etapta start almaya hak kazanacak. 10 tur sürecek 2. etapta sadece en hızlı 8 ekip final etabına çıkabilecekler.  8 tur koşulacak final etabında da damalı bayrağı ilk gören ekip, birincilik kupasını kaldıracak.

2017 İSOFF Challenge ikinci yarışı 28 Mayıs, son ayağı ise 19 Kasım tarihinde yine Kemerburgaz Çifteaalan parkurunda koşulacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.