HAZIRLIK MAÇLARI

5 Nisan 2017 Çarşamba

OsmaniyeporFutbolKulübü emin ellerdeBölgesel Amatör Lig 5.Grup uzak ara Lideri OsmaniyesporFutbolKulübü kalecisi 1987 doğumlu Hakan Acar bu sezon gösterdiği performans ile taraflı tarafsız tüm sporseverleri büyülemeyi başardı.
Kalesinde oynadığı müsabakalarda sadece sekiz gol görerek Bölgesel Amatör Lig takımları arasındaki en az gol yiyen kaleci ünvanını da elinde bulunduran başarılı eldivenn tek isteği takımı 3.Lig'de görmek.


Profesyonel kariyerli başarılı sporcu bu sezon yaptığı müthiş çıkışın perde arkasında harika bir arkadaşlık ve muhteşem bir takımın kalecisi olmasının en önemli etken olduğunun altını çizdi.


OsmaniyeSporFutbolKulübü açık farkla Grubu Lider bitirdikten sonra çalışmalarına ara vermeden devam ederken sabırsızlıkla 3.Lig'e yükselme Baraj müsabakalarını bekliyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.