HAZIRLIK MAÇLARI

10 Nisan 2017 Pazartesi

Olaylı Maçın Galibi Çıksalınspor
Klasman B Grubu müsabakasında Çıksalınspor ve Beykoz1908 takımları karşı karşıya geldiler.
Müsabaka Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadyumunda karşı karşıya geldiler.


Beykoz 1908 taraftarı yaklaşık iki bin kişilik koroyla müsabakaya iştirak ederken müsabaka boyunca susmadan takımları lehine tezahüratlar da bulundular.


Çıksalınspor taraftarı da kendilerine ayrılan yerde takımlarını desteklediler.


Müsabakanın ilk dakikalarında iki takımda kontrollü bir futbol tercihinde bulundu.


Karşı tarafın hata yapmasını bekleyen iki takımda istediği net pozisyonları bulmakta oldukça zorlandı.

İlk gol sarı siyahlı takımda Oğuzhan'dan geldi.Bu gole karşılık gecikmedi ve Onur Kerman güzel bir kafa vuruşu ile skora denge getirdi.

İki takımında birer topu direkten döndü.Müsabakanın devre arasında olaylar vardı. Çıksalınspor tribünlerinin bulunduğu yere Beykoz taraftarının taşlı saldırısında başından bir taraftarın yaralandığı görüldü.

Emniyet güçlerinin yoğun çabası sonucunda olaylar daha fazla büyümeden önlendi.


Hakem triosu can güvenliği sağlanana kadar sahaya çıkmama kararı aldı ve müsabaka vaktinden yaklaşık yarım saat daha geç başladı.


Uzun süre duran oyun başladıktan sonra Çıksalınspor takımının ani kontra atakları tehlikeli bir şekilde gelmeye başladı ve aradığı golü bulan Çıksalınspor bir anda skoru Şemsettin Burak Destegül ile 2-1'e getirdi.


Bu şok golün etkisinden kurtulan Beykoz takımının büyük itirazlarda bulunduğu penaltı pozisyonunda Orta Hakem devam kararı verdi.


Bu pozisyon belkide kırılma anı oldu ve akabinde Çıksalın takımını iki farklı öne geçiren gol Ahmet ile geldi. Beykoz1908 takımı farkı bire indirme çabaları sonuç verdi ve bir anda 3-2 Çıksalınspor lehine oldu.


Bu dakikadan sonra kontrolsüz saldırgan bir futbol ortaya koyan sarı siyahlı takım arka arkaya yakaladığı pozisyonlardan faydalanamazken Çıksalınspor geldiği her akında pozisyon bulunca genç Ahmet'in golleri ile fark bir anda üçe çıktı ve 5-2 Çıksalınspor lehine oldu.


İkinci yarıda da bir topu direkten dönen Beykoz takımı Bal hayalini bir sonraki sezona taşırken Çıksalınspor takımında ümitler baraj müsabakasına kaldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.