HAZIRLIK MAÇLARI

1 Nisan 2017 Cumartesi

Olaylı maçın galibi Beykoz1908
Klasman Grubu müsabakalarından Kuştepe-Beykoz1908 müsabakası Beyoğlu İlçe Stadyumunda oynandı.
Müsabakanın bu stadyuma verilmesinden dolayı, çıkan olaylardan dolayı, bu müsabakayı buraya veren zihniyetten dolayı, bu müsabakada olay çıkmasına katkı sağlayan tüm güçler için bu müsabakanın yazısını yazmayacağız.


Sadece fotoğrafları yayınlayacağız. Futbol adına sabahlara kadar övgüler düzsek ne yazar. Müsabaka öncesinde yaşananların oluşmasını isteyenler muradına erdiniz.


Birçok kişi ordan burdan yaralandı, Birçok polis değişik yerinden yaralandı,Yoldan geçen masum birçok arabanın camı indi. Kuştepe taraftarı ve Beykoz1908 taraftarının bu oluşan olaylarda payı en az olan kesim olduğunu üstüne basa basa yazıyoruz.


Gık diyen bizi arasın.Yazıklar olsun bu maçı buraya veren zihniyete,Yazıklar olsun bu maçın bu kadar olaylı geçmesini sağlayan doğrudan veya dolaylı yoldan sebep olanlara.


O kadar çok pislik ve pisliği yazmak isiyoruz ki inanın yazsakta bir şey değişmez. Amatorun Dunyasi ekibi olarak Beykoz1908 ve Kuştepe taraftarını tebrik ediyoruz.


Neden diye sorabilirsiniz; karaktersiz ve futbol ahlakından yoksunların her türlü provakatörlüğüne ve organizasyonlarına rağmen onları mutlu edecek şekilde olayları büyütmediler. Olayların büyümesine engel olan iki takımın aklı-selim yöneticileri ve tribünlerdeki centilmen taraftarlarıdır.


Bütün olan bitene şahit olan Amatorun Dunyasi ekibi bunların şahididir.


Koskoca İstanbul'da bir klasman grubu müsabakası maalesef güvenli bir şekilde oynanamıyor. Yazıklar olsun.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.