HAZIRLIK MAÇLARI

13 Nisan 2017 Perşembe

OKULLARARASI KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL DA ŞAMPİYON KAVACIK BORSA OKULU OLDU

OKULLARARASI KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL DA ŞAMPİYON KAVACIK BORSA OKULU OLDU
2016-17 Dönemi Okullarası Futbol Müsabakalarının finallerinden birisi de Küçük Erkekle Kategorisinde gerçekleşti. Bu kategoride sezonun Şampiyonu Kavacık Borsa Ortaokulu oldu.
Final müsabakasında Kavacık Selahattin Karakaşlı İmam-Hatip Ortaokulu ile karşı karşıya gelen başarılı okul takımı karşılaşmadan 5-1 galibiyetle ayrılıp mutlu sona ulaştı. Maça ait ilginç bir notta her iki okul takımının futbolcularının Kavacıkspor Kulübünde top oynuyor olmaları idi. Karşılaşmanın ardından Şampiyon Kavacık Borsa Ortaokulu Müdürü Seçkin Doğan, Sosyal Medya vasıtası ile şu paylaşımda bulundu ;

” Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Şehit Ömer Halisdemir Sezonu Küçükler Futbol müsabakaları ŞAMPİYONU okulumuz öğrencilerini tebrik ederim. Ayrıca kendilerini turnuvaya hazırlayan Kavacık Spor Kulübü Futbol Direktörü Murat Yılmaz kardeşim ve Okulumuz Beden Eğitimi Öğretmeni Vildan Yaman Özyurt a teşekkürlerimi sunarım. “

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.