HAZIRLIK MAÇLARI

20 Nisan 2017 Perşembe

OKUL İZİNLERİ ARTIK GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜKLERİNDEN ALINACAK

OKUL İZİNLERİ ARTIK GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRLÜKLERİNDEN ALINACAK
Okulların açık olduğu dönemlerde gerçekleşen spor müsabakaları için izinler İl Gençlik Spor Müdürlüğü aracılığı ile alınıyordu. Uzun yıllardır gerek kulüp yöneticileri, gerekse sporcular açısında her defasında adeta kabusa dönüşen bu izin muamelesi, okul yetkilileri tarafından bir sebeple kabul görmüyor ve sporcular engellerle karşılaşıyordu. Yeni yapılan düzenleme ile her kulübün izin taleplerini artık kulübün bağlı olduğu ilçesine bağlı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüklerinden alacağı belirtildi. 

İASKF konuya ilişkin kendi resmi sitesinden yaptığı açıklamda şu cümlelere yer verdi. "19.04.2017 tarihi itibariyle kulüplerimizin İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı öğrenci, öğretmen ve personellere ilişkin izin talep yazılarını okulların bağlı bulundukları Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüklerine göndermesi gerekmektedir.

Bundan böyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından izin işlemi gerçekleştirilmeyecektir."

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.