HAZIRLIK MAÇLARI

3 Nisan 2017 Pazartesi

Nevşehirspor Teknik direktörü Mesut Demirovic "Talas maçını kazanmayı çok istedik."

Nevşehirspor Teknik direktörü Mesut Demirovic "Talas maçını kazanmayı çok istedik."
Bölgesel lig 6. Grupta mücadele veren Nevşehirspor pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde küme düşme tehlikesinde bulunan Talasspor'u konuk etmişti.
Oynadığı son maçında berabere kalması ve Weston ve Furkan'ın kırmızı kart görmesi sonrasında gelecek hafta deplasmanda oynayacağı Sivas Demirspor maçında oyuncularından yoksun çıkacak olan Nevşehirspor Teknik direktörü Mesut Demirovic "Talas maçını kazanmayı çok istedik. Dedikodu olmasın diye Allaha şükür gol yemedik ve berabere bitirdik. Çok net pozisyonlar yakaladık ama maalesef bunları golle sonuçlandıramadık. 60 dakika 10 kişi oynadık 10 dakika 9 kişi oynadık, sahada 3 tane doksan dokuz doğumlu futbolcumuz vardı. Bu koşullarda berabere bitirdik. Son maç bu hafta Sivas Demir'le oynayacağız ve play aut maçımız olacak. Lig bittikten sonra tespit ettiğimiz oyuncularla anlaşacağız. Mevcut kadrodan devam etmek istedğimiz oyuncularımız olacak ve yenı sezona bomba gibi gireceğiz ve Nevşehirspor'u layık olduğu yere getireceğiz." dedi.

Haber/Foto :  Mustafa FER veren

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.