HAZIRLIK MAÇLARI

7 Nisan 2017 Cuma

Nevşehirspor, Sivas Demirspor maçında gençlere yer verecek.

Nevşehirspor, Sivas Demirspor maçında gençlere yer verecek.
Bölgesel lig 6. Grupta mücadele veren Nevşehirspor ligin son maçı olan Sivas Demirspor musabakasında gençlere yer verecek.


Aydın Kuzu ve Weston Furkan'ın kırmızı kart görmesi nedeni ve bazı futbolcuların kadro dışı kalmasi nedeniyle bu hafta deplasmmanda oynayacağı son maç olan Sivas Demirspor müsabakasında genclere yer verecek. Nevşehirspor Teknik direktörü Mesut Demirovic 9 futbolcumuz var ve gençlere ekliyerek bu hafta ikinci devre en furmunda olan takımla mücadele edeceğiz. Ben gençlere güveniyorum iyi maç çıkartacaklarına inanıyorum dedi. Haber : Mustafa FER veren

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.