HAZIRLIK MAÇLARI

9 Nisan 2017 Pazar

Nevşehirspor Ligi Maglubiyetle Kapadı

Nevşehirspor Ligi Maglubiyetle Kapadı.
Bölgesel Lig 6.Grupta mücadele veren Nevşehirspor son maçında Sivas Demirspor deplasmanında rakibine 2 -0 yenilerek ligi 4.sırada bitirdi.

Sivas fuar alanı 1.nolu stadda oynayan Erdem Mertoglu., Oktay, Hüseyin Karatepe, Taner,  İlker Gumrukcu'nun yönettigi musabakaya Hayrettin, Rahmi Kaan, Şahin, Ahmet, Okan, Emre, Yasar, Doğan, Enes, Semih kadrosu ile sahaya çıkan Nevşehirspor 47.dakikada penalti ve 55.dakikada yedikleri gollerle rakibine 2-0 yenilirerek grubunda 4.oldu 
Haber: Mustafa FERVERENHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.