HAZIRLIK MAÇLARI

7 Nisan 2017 Cuma

NEVŞEHİRSPOR'UN BARAJ MAÇINDAKİ RAKİBİ BELLİ OLACAK.

Amatör’de dev final pazar günü Gazi’de, 
NEVŞEHİRSPOR'UN BARAJ MAÇINDAKİ RAKİBİ BELLİ OLACAK.
Amatör Küme’nin şampiyonunu belirleyecek olan final maçı Suvermez Kale ile Çatspor arasında 9 Nisan Pazar günü Gazi Stadı’nda oynanacak.

1.Amatör Küme Play- Off yarı final maçund Suvermez Kalespor ile Çat Gençlik Spor takımları birbireine rakip oldu. Alınan karar doğrultusunda 2 takım 9 Nisan 2017 Pazar günü saat Gazi Stadı’nda karşı karşıya gelecek. Saat 15.00’da başlayacak olan maçta 90 dakikanın beraberlikle sonuçlanması halinde 15’er dakikalık 2 uzatma devrelerine geçilecek. Beraberliğin bozulmaması halinde iste takımlar penaltı atacak. Nevşehir 1. Amatör Küme Şampiyonu olacak takım statü gereği Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Nevşehirspor ile baraj maçı yapacak. Bu maçın galibi takım Nevşehir’i 2017-2018 Sezonu Bölgesel Amatör Lig’de temsil etme hakkı kazanacak.
Haber: Mustafa FER veren

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.