HAZIRLIK MAÇLARI

3 Nisan 2017 Pazartesi

Nevşehir'de Lig Sert Geçecek.

Nevşehir'de Lig Sert Geçecek.
Hafta sonu başlayacak olan 2.Amatör futbol ligi yapılan transfer ve hazırlık maçları ile çekişmeli geçeceğinin sinyalini verdi. Bir çok kulüp bu sene daha iddalı hazırlıklar yaparken, gruplarında ilk ikiye girecek takımların birinci amatöre çıkma kararı da rekabeti hızlandırdı.
Nevşehir Eğitim ve Gençlik Spor kulübü adına açıklamada bulunan Ramazan Erçin, önceliklerinin Nevşehir’in spor alanında gelişmesi konusunda katkıda bulunmak olduğunu belirtti. Erçin, hedeflerini 1. Amatöre çıkma olarak belirlediklerini, antrenman, transfer ve tüm hazırlıklarını buna yönelik olduğunu belirtti. Tüm takımlara başarılar dileyen, Erçin, ne pahasına olursa olsun kazanmak değil, ne pahasına olursa olsun NEVŞEHİR’e spor kültürünün kazandırılması prensibinden vazgeçmeyeceklerini söyledi.  

Haber/ Fotoğraf : Mustafa FER veren

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.