HAZIRLIK MAÇLARI

6 Nisan 2017 Perşembe

Milliler şampiyonaya veda etti

Milliler şampiyonaya veda etti.
2017 CEV U18 Avrupa Voleybol Şampiyonasında Bulgaristan, İtalya Hollanda ve Rusya ile aynı grupta yer alan Milli Takımımız oynadığı müsabakalarda rakiplerine karşı aldığı başarısız sonuçlarla birlikte şampiyonaya veda etti.

Hollanda’nın Arnhem şehrinde devam eden 2017 CEV U18 Bayanlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri’nde mücadele eden U18 Bayan Voleybol Milli Takımımız, 1. Grup’taki beşinci karşılaşmasında, Rusya’ya, 21-25, 21-25, 26-24 ve 15-25’lik setlerle 1-3 mağlup oldu.

Millilerimiz bu sonucun ardından 2017 CEV U18 Bayanlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri’ne veda etti.
U18 Bayan Milli Takımımız daha öncede grupta eşleştiği, Bulgaristan, İtalya ve Hollanda ile karşılaşmış ve bu 3 karşılaşmadan da mağlubiyetle ayrılmıştı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.