HAZIRLIK MAÇLARI

4 Nisan 2017 Salı

Çıksalınspor-Beykoz1908 müsabakasının oynanacağı StadyumKlasman B Grubu müsabakasında Çıksalınspor ve Beykoz1908 takımları arasında oynanacak olan tarihi müsabakanın oynanacağı Stadyum
Avcılar Firuzköy Stadyumunun en uygun yer olduğu kararı verildi.
Amatorun Dunyasi ekibinin yaptığı kritik araştırmalar ve analizler neticesinde bu müsabakanın pazar günü Avcılar Firuzköy Stadyumunda oynanmasının en önemli sebebi:Stadyumun iki ayrı tribüne sahip olması ve kapasite olarak çok uygun bulunması en önemli sebepler olarak gösterilmekte.


Emniyet güçlerinin olağanüstü tedbirler alacağı müsabakaya yaklaşık yedi,sekiz bin Beykoz1908 taraftarının gelmesi bekleniyor.Çıksalın taraftarının ve İstanbul'lu sporseverlerin göstereceği yoğun katılım ile birlikte seyirci rekoru kırılması beklenen müsabakayı Amatorun Dunyasi ekibi olarak dört ayrı muhabir ile taklip edeceğiz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.