HAZIRLIK MAÇLARI

13 Nisan 2017 Perşembe

LİSELER GENÇ ERKEKLERDE CELAL ARAS ANADOLU LİSESİ ŞAMPİYON OLDU.

LİSELER GENÇ ERKEKLERDE CELAL ARAS ANADOLU LİSESİ ŞAMPİYON OLDU.
2016-17 Eğitim-Öğretim Dönemi Okullararası Spor Karşılaşmalarında sonuçlar alınmaya başlandı. Lise Genç Erkeklerde Şampiyon Celal Aras Lisesi oldu. Çarşamba günü gerçekleşen final müsabakası beklendiği gibi büyük bir heyecana sahne oldu.

3 grupta lig usulü oynanan maçlar sonucunda gruplarında birinci ve ikinci olan takımlar final grubuna çıktılar. Final grubu maçları sonunda bugün Barbaros Hayrettin Paşa Denizcilik Meslek lisesi ile Celal Aras Anadolu Lisesi Final oynadı. Sahada alkışlanacak bir kalitede geçen müsabakanın ardından normal süre 2-2 berabere bitti.

Ardından statü gereği geçilen seri Penaltı Atışları sonrasında Celal Aras Anadolu Lisesi Şampiyon oldu. Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam-Hatip Lisesi ise Şampiyonayı 3.sırada tamamladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.