HAZIRLIK MAÇLARI

13 Nisan 2017 Perşembe

KÜÇÜK ÇEKMECE KULÜPLERİ, KARADENİZ’LE BULUŞTU

KÜÇÜK ÇEKMECE KULÜPLERİ, KARADENİZ’LE BULUŞTU
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüp Başkanları ve yöneticileriyle bir araya geldi.

Toplantıda bir konuşma yapan Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Küçükçekmece’de yapılan ve önümüzdeki dönemlerde yapılacak olan spor yatırımları hakkında son gelişmeleri kulüplerle paylaştı.
Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, yaptığı konuşmada “Buraya toplanmamızın nedeni Belediyemizin, ilçe sporumuza son yıllarda yaptığı desteklere teşekkür etmek. Bunun yanında amatör takımlarımızın bundan sonraki hedeflerinin, ihtiyaçlarının neler olduğunu iletmek. Belediye Başkanımıza, Belediye Başkan Yardımcılarımıza ve siz değerli kulüp temsilcilerine teşriflerinden dolayı çok teşekkür ederiz.” dedi.
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ise yaptığı açıklamada “Gençlerimiz dediklerimiz bizim çocuklarımız ve ülkemizin de geleceği. Bu çocukları spora yönlendirebilsek hem sağlıklı olacak, aynı zamanda sağlık sistemi olarak daha fazla cebimizden para çıkmamış olacak. Niye daha güçlü kuvvetli olacak. Vakitlerinin bir bölümünde de zararlı maddelerden uzaklaşmış olacak. Bir de bunların içersinde profesyonele doğru gidecek insanlar çıkartabilirsek o da ülkemizin hem içerde hem de dışarıda temsilinden biz istifade edeceğiz. Siz böyle önemli bir görevi yürütüyorsunuz. Birlikteliğinizin devam etmesini, birlikteliğinizin den bereket gelmesini aynı zaman proje üreterek bizi de bir şeylere itmenizi istiyorum. Ben her zaman, ilçe sporunun hizmetinizdeyim” ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.