HAZIRLIK MAÇLARI

18 Nisan 2017 Salı

KARTAL BULVAR’DA ŞOK AYRILIK

KARTAL BULVAR’DA ŞOK AYRILIK
Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Kartal Bulvar’da sezonun sona ermesiyle birlikte yönetim 3 sezondan beri görev yapan teknik direktör Rıdvan Elmastaş’la yolları ayırma kararı aldı.
Tecrübeli teknik adamla yoların resmen ayrıldığı belirtildi. 2014- 2015 sezonunda göreve başlayan Elmastaş’ın ilk sezonunda Klasman Grubuna taşıdığı takımını bir sonraki sezon Bölgesel Amatör Lige taşırken bu sezon gösterdiği performansla da başarılı bir sezona imza attı. Ayrılık sonrası ilk açıklama Elmastaş’tan geldi. Deneyimli çalıştırıcı “Kartal Bulvar kulübünde 3 yıl görev aldım. Başkan Sebahattin Karaer ve yönetim kurulu ile yaptığımız uyumlu çalışmalarla başarılara imza attık. Şampiyonluklar yaşadık. Yaptığımız görüşme ile karşılıklı olarak anlaşarak ayrılma kararını verdik. Bundan sonra Kartal Bulvar kulübüne başarılar diliyorum. Bu süreçte benden yardımlarını esirgemeyen başta kulüp başkanımız Sebahattin Karaer, yönetim kurulu üyeleri, futbolcular ve Kartal Bulvar Kulübü camiasına teşekkür ediyorum.” dedi.
Haber / Foto : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.