HAZIRLIK MAÇLARI

25 Nisan 2017 Salı

Karaağaçspor SarayMarmara engelini aşmasını bildiTekirdağ 2.Amatör Küme zirve mücadelesi yapan iki takımın karşılaşmasında gol yağmuru vardı.
İki takımında galibiyet için son derece istekli ve tempolu mücadelesinde rakibine bir gol fazla atma başarısını gösteren Karaağaçspor takımı müsabakadan 4-3 galip ayrılmasını bildi.Msabakanın gollerini SarayMarmara adına golleri Serdar Belikırık,Mert ve Semih Belikırık atarken Karaağaçspor takımına galibiyeti getiren golleri Emrah,Serdar,Mehmet(2) attı.Bu galibiyet ile zirve yarışındaki en önemli rakibini ekarte eden Karaağaçspor takımı 4-3'lük bu galibiyetten sonra gözünü birinciliğe dikti ve averajla Çukuryurtspor takımının arkasından ikinci sırada yer aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.