HAZIRLIK MAÇLARI

5 Nisan 2017 Çarşamba

Kapaklısitespor-1461Karadenizspor maçında değişiklik
Tekirdağ Süper Amatör Lig müsabakaları tüm hızıyla devam ederken pazar günü Kapaklı İlçe Stadyumunda oynanması gereken Kapaklısitespor-1461Karadenizspor maçı
pazar günü 12.00 zaman diliminde oynanacaktır.İki kulübün isteği doğrultusunda Tekirdağ Futbol Federasyonu bu kararı vermiştir.Kapaklı İlçe Stadyumunda oynanacak olan bu müsabakaya taraflı tarafsız sporseverlerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.