HAZIRLIK MAÇLARI

6 Nisan 2017 Perşembe

Kağıthaneli atletler İstanbul Şampiyonu

Kağıthaneli atletler İstanbul Şampiyonu
Kağıthane Ahmet Çuhadaroğlu Ortaokulu katıldığı İstanbul Okul Sporları Şehit Ömer Halis Demir sezonu küçükler puanlı Atletizm yarışmalarında 4x100 bayrak yarışmasında İstanbul Şampiyonu oldu. Ayrıca fırlatma topu branşında Şevval Aslan İstanbul 2.si, 800 metrede Gözde Güner İstanbul 4.sü ve toplamda takım halinde İstanbul 3.sü olarak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Hürriyet Akademi Spor Kulübü Başkanı ve aynı zamanda Ahmet Çuhadaroğlu Orta Okulu Beden Eğitimi öğretmeni Kenan Kılıç ‘’Kulüp ve Okul işbirliği ile geçen yılda aynı başarıyı elde ederek Eskişehir’de yapılan grup yarışmalarında 4x100 bayrak yarışmasında birinci olduk ve takım halinde ise 4.lük elde ederek kupalar getirdik. Bu yıl hedefimiz Türkiye dereceleri elde etmek olsa da asıl amacımız kupa ve madalya değildir. Amacımız iyi sporcular ve eğitimli bireyler yetiştirmek, onları Olimpiyatlarda yarışabilecek seviyelere getirmektir. Gerekli maddi ve manevi destek karşılandığında hedeflere ulaşacağımızı düşünüyorum. Ayrıca desteklerinden dolayı Okul müdürümüz Fevzi Karaca’ya teşekkür ederiz’’ diye konuştu.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.