HAZIRLIK MAÇLARI

2 Nisan 2017 Pazar

İstanbulspor, Uğur Ören'le Kazandı.

İstanbulspor, Uğur Ören'le Kazandı.
İstanbul SAL Klasman ligi B grubu 8. hafta mücadelesinde, iddialarını yitirmiş olan iki takım İstanbulspor ile Hasköyspor Sultangazi Cebeci Stadı'nda karşı karşıya geldi.


Karşılaşmayı Selamet Yılmaz, Furkan Olcaş, Muhammed Kavgacı hakem üçlüsü yönetti.
Karşılaşmanın ilk yarısı karşılıklı ataklar halinde geçerken takımlar birbirlerine karşı üstünlük sağlayamadılar. Bunun sonucunda da ilk yarı golsüz eşitlikle kapanırken, ikinci yarıda İstanbulspor müsabakaya ağırlığını koymaya başladı. 60. dakika da Uğur Ören'in golü ile bu baskısının meyvesini alan İstanbulspor, gol sonrasında da etkili futbolunu sürdürdü. Hasköy kalesinde yakaladığı net pozisyonları golle sonuçlandıramayarak cömertçe harcamasına rağmen karşılaşmadan 3 puanla ayrılmayı başaran taraf İstanbulspor oldu. Bu galibiyet sonrasında İstanbulspor puanını 9'a çıkarırken, Hasköy 10 puanda kaldı. Önümüzdeki hafta sezonu son maçında İstanbulspor ile Bakırköy karşı karşıya gelecek. Hasköyspor ise Ortaköyspor ile karşılaşacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.