HAZIRLIK MAÇLARI

5 Nisan 2017 Çarşamba

İSTANBUL SAHİLSPOR U-16 ŞAMPİYONLUĞUNU PASTA KESEREK KUTLADI.

İSTANBUL SAHİLSPOR U-16 ŞAMPİYONLUĞUNU PASTA KESEREK KUTLADI.
İstanbul Sahilspor 2016 – 2017 sezonunda mücadele ettiği tüm kategorilerde başarılı sonuçlar alırken U-15 ve U-17 kategorilerinde elde ettiği şampiyonluk kupalarına U-16 da grubunda şampiyon olarak bir yenisini ekledi.Başarılara doymayan İstanbul Sahilspor altyapıda mücadele ettiği tüm kategorilerde üst sıralarda yerini alırken U-15, U-17 de kupaları gururla kaldırırken U-16 kategorisinde de şampiyonluk kupasını kaldırarak başarılarını perçinledi. 
Şampiyonluk sevincini hocaları ve aileleri ile birlikte kutlayan futbolcu gençler şampiyonluk pastasını Genel Koordinatör Ahmet Göktaş ile birlikte keserek kazandıkları kupayı hocalarına hediye ettiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.