HAZIRLIK MAÇLARI

23 Nisan 2017 Pazar

İstanbul Bayburt Spor'da Bünyamin Yazoğlu Dönemi Başladı.

İstanbul Bayburt Spor'da Bünyamin Yazoğlu Dönemi Başladı.
İstanbul Bayburt Spor'da Yönetim Yenilendi.
Kağıthane ilçesinin alt yapılarda başarılı ekiplerinden İstanbul Bayburt spor yeni sezona yeni bir yönetimle giriyor.
Kağıthane Sanayi mahallesinde bulunan kulüp lokalinde bugün gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul sonrasında Bünyamin Yazoğlu etrafında toplanan yeni yönetim kurulu alt yapılarda kazanılan başarının artık A takımda da yakalanarak İstanbul Bayburt Spor'u daha üst liglerde yer alması gerektiğini söylediler. 
Yeni yönetimde eski yöneticilerden sadece Hayati Battal, Akın Atlı ve son başkan Bülent Korkmaz yer alıyor. Kongre sonrasında birlikte bir fotoğra çektiren eski başkanlar, yeni yönetimin sonuna kadar yanlarında olduklarını söyleyerek, İstanbul Bayburt Spor'un bu yönetimle birlikte daha üst liglere doğru yol alacağını belirttiler.
Yeni Yönetim Kurulunda yer alan isimler ise şöyle;
YÖNETİM KURULU ; Bünyamin Yazoğlu, Cemal Sarıhan, Oktay Türk, Sunay Turan, Erdal Yazoğlu, Halilk İbrahim Doğan, Hayati Battal, Mustafa Fazlıoğlu, Yahya Çavuşoğlu
YEDEKLER ; Akın Atlı, Bülent Korkmaz, Muhammed Çırak, Ayhan YAz, Mehmet Taştan
DENETİM KURULU ASİL ; Bayram Yıldırım, Fahrettin Çırak, Selami Hacıarifoğlu
DENETİM KURULU YEDEK ; Cengiz Yıldırım, Ziya Karslı, Arif Adıgüzel

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.