HAZIRLIK MAÇLARI

11 Nisan 2017 Salı

İSTANBUL BALKANSPOR'DA ŞANSIZLIĞI YENMEK İÇİN KURBAN KESTİ.

İSTANBUL BALKANSPOR'DA ŞANSIZLIĞI YENMEK İÇİN KURBAN KESTİ.
İstanbul 2.Amatör Lig'de şampiyonluk yarışı veren İstanbul Balkan spor yönetimi, 3 maçtır süren galibiyet hasretinin sona ermesi ve U-13 takımı için kurban kesti.

İstanbul Balkan spor yönetimi, 3 maçtır süren galibiyet hasretinin sona ermesi için kulüp binası önünde futbolcular ve teknik heyetle birlikte kurban kesti. Kulüp Başkanı Rıdvan Vatansever, yöneticiler ve futbolcuların üzerinde nazar olduğunu düşünerek kurban kesti.


İstanbul Balkan spor hafta sonu oynayacağı Muratpaşaspor ile oynanacak karşılaşma öncesi kötü gidişe "dur" demek ve galibiyet hasretine son vermek için kurban kesti. Kulüp Başkanı Rıdvan Vatansever, yöneticiler ve futbolcuların, takımın galibiyet elde etmesi için dua etti. Kulüp Başkanı Rıdvan Vatansever, duasında, "Takımımıza galibiyetler nasip eyle. Onları her türlü kazalardan, sakatlıklardan muhafaza eyle. Üzerlerindeki sıkıntıyı, stresi bertaraf eyle rabbim. Futbolcu kardeşlerimizi her türlü kazadan, beladan, afetten muhafaza eyle yarabbi. Muratpaşaspor maçıyla birlikte bize galibiyetler nasip eyle" dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.