HAZIRLIK MAÇLARI

4 Nisan 2017 Salı

İSTANBUL BALKANSPOR, HAFTALIK YÖNETİM KURULU TOPLANTISINI YAPTI.

İSTANBUL BALKANSPOR, HAFTALIK YÖNETİM KURULU TOPLANTISINI YAPTI.
Küçükçekmece İstanbul Balkan spor Kulübü Başkan Rıdvan Vatansever başkanlığında haftalık toplantısını gerçekleştirdi.

Kulübü Başkan Rıdvan Vatansever başkanlığında toplanan Mavi beyazlı yönetim kurulu A
Takımının geride kalan 7 haftalık performans durumunu, altyapıda yaş kategorileri, Voleybol takımları bütçe konularını hedeflerde masaya yatırıldı. Toplantı sorası kulübün yeni çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan kulüp Başkanı Rıdvan Vatansever 2016-2017 Futbol sezonuna güçlü ve kaliteli bir takım kurdu.

Ligin ilk haftası galibiyetle başlayarak moralli girdik ancak ilk on birde oynayan üç oyuncumuz ciddi sakatlık yaşaması sonucu üç maçta puanlar kayıp etmemize neden oldu. Bu hafta kendi sahamızda Fatihspor’u farklı skorla mağlup ederek üç haftadır kötü gidişe de son vermiş olduk.

Oynadığımız 7 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik ve 2 yenilgi aldık ve 13 puan topladık yönetim, teknik heyet ve futbolcu kardeşlerimizle birlikte kenetlendik sezon sonunda şampiyon olmak için ne gerekiyorsa kullanacağız, Kulüp Başkanı Rıdvan Vatansever, toplantıda altyapı ve Voleybol takımlarımızda gündemimize aldık. Voleybolda ciddi yönde büyük ilgi var çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz önümüzdeki yıl Voleybol takımı olarak resmi lig maçları oynamaya başlayacağız bu konuda çalışmalarımızı sürüyor ekibimizle birlikte kulübümüzün öncelikli hedeflerinden biride sporu tabana yaymak olacak dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.