HAZIRLIK MAÇLARI

21 Nisan 2017 Cuma

İslam Oyunları Seçmeleri Antalya'da Yapılacak.

İslam Oyunları Seçmeleri Antalya'da Yapılacak.
Antalya’da 22-23 Nisan tarihlerinde Bakü’deki İslami Dayanışma Oyunları seçmesi niteliğinde Olimpik Deneme Müsabakaları yapılacak. 

Türkiye Atletizm Federasyonu faaliyet takvimindeki Olimpik Deneme Müsabakaları, Antalya’da 22-23 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşecek. İki gün sürecek yarışmalarda yıldızlar, gençler ve büyükler kategorisindeki atletler katılabilecek. Erkekler ve kadınlarda 19’ar branşta yapılacak müsabakalar sonrasında sonuçlar teknik kurul tarafından değerlendirilecek ve Bakü’deki İslami Dayanışma Oyunları’na gidecek olan milli takım kafilesine son şekli verilecek.

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki 4. İslami Dayanışma Oyunları, 8-22 Mayıs 2017 tarihlerinde 20 spor dalında yapılacak. Oyunlarda atletizm müsabakaları 16-20 Mayıs arasında gerçekleşecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.