HAZIRLIK MAÇLARI

17 Nisan 2017 Pazartesi

HALKALISPOR'UN VURDUĞU GOL OLDU.9-4

HALKALISPOR'UN VURDUĞU GOL OLDU.9-4
İstanbul 2.Amatör Lig 8. Grup’ta prestij maçları oynayan Halkalı spor ile Çatal Zeytinspor takımları Halkalı Etap sahasında karşı karşıya geldiler. Ligdfe hiçbir iddiası kalmayan iki takım arasında oynanan karşılaşmada ev sahibi Halkalı spor 9-4 gibi farklı skorla sahadan galip ayrılarak üç puanı hanesine yazdıran takım oldu.Halkalı Etap Sahasına ligin 10.Haftası Halkalı spor,Çatal Zeytin spor takımları karşı karşıya geldiler.Müsabaka boyunca rakibine üstünlük kuran Halkalı spor Murat Nozoğlu (3),Sinan,Fırat,Serdar,Yavuz,Murat Çiçek ve misafir takım Çatal Zeytin spor'un Hakan (3) ve Samet takımlarının gollerini atak oyuncular oldular.

Yeşil-Beyazlı takım oynadığı 10 maçta 5 galibiyet 1 beraberlik ve 4 yenilgi alarak 16 puanla grupta orta sıralarda yerini aldı. Çatal Zeytin spor ise 3 puanda kalmış oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.