HAZIRLIK MAÇLARI

25 Nisan 2017 Salı

HALKALI TAŞTEPE DEMİRSPOR'U 2-0 MAĞLUP ETTİ

HALKALI TAŞTEPE DEMİRSPOR'U 2-0 MAĞLUP ETTİ
İstanbul U-13 Ligi 17.Grupta Küçükçekmece İlçesi takımlarından lider Halkalı Taştepespor ile İstanbul Demirspor takımları arasındaki karşılaşmayı 2-0 kazanan Halkalı Taştepespor namaglûp olarak liderliğini devam ettirdi.


Ligin 9.Haftasında Halkalı Etap sahasında İstanbul Demirspor, Halkalı Taştepespor U-13 takımları karşı karşıya geldiler.
Müsabakanın ilk yarısında her iki takımda girdiği gol pozisyonlarından yararlanamayınca ilk yarı golsüz sona erdi. İkinci yarı daha derli toplu futbol sergileyen Bordo-Mavili Halkalı Taştepespor Barış ve Hasan'ın attığı gollerle karşılaşmadan 2-0 galip ayrılarak üç puanı alan takım oldu.


Halkalı Taştepespor bu sonuçla 9 maçta 7 galibiyet 2 beraberlik ile namağlup ünvanını devam ettirdi. Geride kalan 9 hafta da 23 puan toplayarak en yakın takipçisi Batı Trakya spor’un üç puan üstünde liderliğini sürdürdü. İstanbul Demirspor ise aldığı bu yenilgi ile grupta 15 puan toplayarak orta sıralardaki yerini korudu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.