HAZIRLIK MAÇLARI

3 Nisan 2017 Pazartesi

Gol düellosunun galibi Alemdarspor.

Gol düellosunun galibi Alemdarspor.
İstanbul U/19 1. ligi 7 grupta 02.04.2017 pazar günü gazi mahallesi sahasında Alemdarspor Alibeyköy Parsellerspor'u konuk etti. Karşılaşmayı Abdüssamet Ulutaş, Adem Türkmen, Ekrem Aygen hakem üçlüsü yönetti.


Maça baskılı başlayan ev sahibi ekip henüz 6.dakikada geliştirdiği atakta sol çaprazda Hasan Paça'nın yerden ortasına Uğur Beytaş klas bir dokunuşla topu ağlara gönderdi,1-0. Golden sponra farkı artırmak için PArseller kalesinde pozisyonlar üreten Alemdarspor, üst üste yakaladığı bir çok gol pozisyonundan yararlanamazken  23.dakika da topu ağlarında gördü ve skor 1-1 oldu. 
Yeniden baskılarına devam eden alemdar 44.dakikada bir kontra atak fırsatı vererek rakibinin öne geçmesine mani olamadı ve ilk yarıyı Alibeyköy Parseller 1-2 önde kapattı. İkinci yarıya aynı istek ve arzuyla çıkan Alemdar dakikalar 49 u gösterirken Kenan Kalın'ın 25 metreden harika plasesiyle skoru 2-2 ye getirdi. Baskılı oyununu sürdüren Alemdar 56.da Uğur Beytaş'ın 40 metreden gelen füzesiyle 3-2 öne geçmesini bildi. Ard arda ataklar yapan alemdar 75. Dakikada rakibine verdiği bir frikikte topu ağlarında buldu 3-3.
Tekrar baskıyı bırakmayan alemdar 82. Dakikada Hasan Paça'nın golüyle bir kez daha öne geçti. 
Beraberlik şansını bu kez rakibine vermeyen alemdar spor 90+3 de henüz oyuna 5 saniye önce giren Yusuf Çetin'in golüyle skoru 5-3 yaptı ve maç bu skorla bitti. Bu sonuçla beraber alemdar U/19-1 liginde kalmayı garantilerken maça damga vuran isimler ise oyuna sonradan giren Muhammed Öztürk,Yusuf Çetin ve sakatlanıp oyundan çıkan Burak Mestoğlu oldu. 

Haber/Foto : Özkan Serdar Koç


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.