HAZIRLIK MAÇLARI

25 Nisan 2017 Salı

GAZİTEPE 5. VİTESTE

GAZİTEPE 5. VİTESTE
U 19 B Ligi 1.Grupta oynanan maçta Gazitepe, deplasmanda etkili bir oyunla Ormanlıspor’u 5-2 mağlup ederek ikide iki yaptı.

Çatalca Stadı’nda oynanan maç gol düellosuna sahne olurken sahadan farklı galibiyetle ayrılan Gazitepe Silivri’ye 3 puanla döndü. Ormanlıspor rakibi önünde zaman zaman vasatın üzerinde bir mücadele göstermesine rağmen yenilmekten kurtulamazken ikinci hafta sonunda da puanla tanışamadı. Konuk takıma 3 puanı getiren golleri Ataner 3 ve Fahri 2 attı. Ev sahibi Ormanlıspor’un golleri ise Emrah ve Ferhat’tan geldi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.