HAZIRLIK MAÇLARI

13 Nisan 2017 Perşembe

Galatasaray ve Fenerbahçe Finalde!

Galatasaray ve Fenerbahçe Finalde!
2016 - 2017 voleybol sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi yarı final etabında ikinci maçlar, bugün 12 Nisan Çarşamba günü, TVF Burhan Felek Voleybol Salonu'nda oynandı.VakıfBank ile Galatasaray'ın karşı karşıya geldiği günün ilk karşılaşmasında; VakıfBank 20-25, 19-25, 25-23, 25-21 ve 15/10'luk setlerle galip geldi ancak ilk maçı 3-0 kazanarak, puan üstünlüğüne sahip olan Galatasaray (4 puan) finale çıkan taraf oldu.


Günün ikinci yarı final eşleşmesinde ise Fenerbahçe ile Eczacıbaşı VitrA takımları karşılaştı. Fenerbahçe maçtan 20-25, 25-23, 25-15 ve 25-22'lik setlerle 3-1 galip ayrıldı. İlk maçı Eczacıbaşı Vitra'nın kazandığı yarı finalde her iki takımın puanları eşit olduğundan, altın set oynandı. Altın seti 16-14 kazanan Fenerbahçe finale adını yazdırdı.

2016 - 2017 voleybol sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi'nde, Fenerbahçe ve Galatasaray final maçlarını oynayacaklar.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.