HAZIRLIK MAÇLARI

16 Nisan 2017 Pazar

Gala Live 1461Karadenzispor'u ağırladıİstanbul'un güzide semtlerinden birisi olan Karaköy Galata Köprüsü ayağının seçkin rstaurantlarından Gala Live bu akşam 1461 Karadenizspor takımını ağırladı.
Spor camiasına yepyeni lezzetlerle ve canlı müzikleri ile hizmet etme niyetinde olan bu güzel mekanı tanıdık simalar işletiyor.


Ayvaz ve Bedirhan Kardeşlerin yanında Fırat Totik bu güzel mekanı müşterilerin hizmetine sunarken esashitap etmek istedikleri kesimin spor camiası olduğunun altını çizdiler.


Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu güzel mekanı sizler için araştrdığımızda damak tadına hitap eden her çeşit balık ve et ürünlerine sahip olunduğunu özellikle belirtmek istiyoruz.

Sanat camiasının güzide seslerinden dinleyeceğiniz her türdeki müzik yenen güzel yemeklerin daha lezzetle tüketilmesinde çok önemli bir etken.Tarihi dokusuyla kültür mirası olan Galata Köprüsünün Karaköy ayağının Haliç'bakan yanında yer alan Gala Live Restaurantın bir başka özelliğide Amatorun Dunyasi sevenlerini ve sporseverleri sevindirecek cinsten.

Spor camiasından gelen müşterilere özel hizmet verilirken hesap ödenirken yüzde onbeşlik bir indirim söz konusu.Gruplara ve Kulüplerimizin özel kutlamalarına evsahpliği yapma konusunda çok özel bir yer olan Gala Live bundan böyle spor camiasının yepyeni durağı olacağı kesin gözüküyor.


1461Karadenizspor takımınınSportif Direktörü Erol Özbek harika bir misafirperliklerinden dolayı Ayvaz ve Bedirhan Yıldız ile birlikte Fırat Totik'e teşekkür ettiklerini belirtti.Gala Live harika bir restaurant.Yemekleri bir harika.Güleryüzlü personeli ve muhteşem sesleri ile hem damağımıza hemde ruhumuza hitap etti.Tümsporseverleri ve kulüplerimizi bu güzel mekandan faydalanmaları konusunda hatırlatmada bulunmak istiyoruz.Deneyin ve Gala Live farkını hissedin diyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.