HAZIRLIK MAÇLARI

12 Nisan 2017 Çarşamba

GAFFAR OKKAN TURNUVASI BEYKOZ'DA GERÇEKLEŞTİ.

GAFFAR OKKAN TURNUVASI BEYKOZ'DA GERÇEKLEŞTİ.
Türk Polis Teşkilatının 172.yılı kuruluşu ve 24 Ocak 2001 yılında Diyarbakır İlçe Emniyet Müdürü iken faili meçhul saldırı sonucu hayatını kaybeden Ali Gaffar Okkan anısına düzenlenen Hentbol Turnuvasına Şehidimizin ailesinin yanısıra, Polisgücü Veteranlar , Hendek, Konya ve Dost Koleji takımları katıldı.


Beykoz Şahin Köktürk Spor Salonunda oynanan ve kalabalık seyirci grubunun katıldığı turnuvayı finalde Dost Kolejini yedi metre atışlarıyla yenen Polisgücü Veteran takımı kazandı.


Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda gerçekleşen anlamlı organizasyonu Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz Muhtaralar Derneği Başkanı ve Çubuklu Mahallesi Muhtarı Hüsnü Kolcu, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ve Beykoz İlçesinin spor kulüp temsilcilerinin yanı sıra Hentbol camiasının tanınmış simaları ve Okkan'ın eşi Zerrin Okkan ve  ailesi de takip etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.