HAZIRLIK MAÇLARI

25 Nisan 2017 Salı

Fenerbahçe-Ziraat Bankası: 1-3

Fenerbahçe-Ziraat Bankası: 1-3
Voleybol Efeler Ligi play-off turu üçüncülük serisi ilk maçında Ziraat Bankası, Fenerbahçe’yi 3-1 yenerek, seride 1-0 öne geçti.

Ziraat Bankası moralli dönüyor
Efeler Ligi’nde 3. 4.’lük ilk mücadelesinde Ziraat Bankası, Fenerbahçe’nin konuğu oldu. Burhan Felek Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Ziraat Bankası 3-1 kazandı. Karşılaşmanın setleri 19-25,25-18, 21-25,20-25 Ziraat Bankası lehine sonuçlandı.
İlk mücadeleden deplasmanda 3-1 galip ayrılan Ziraat Bankası Ankara’da oynanacak maçı kazandığı takdirde önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi’nde ön eleme oynayacak.

Ziraat Bankası ile Fenerbahçe’yi karşı karşıya getirecek olan 2. maç 28.04.2017 tarihinde saat 18:30’da Başkent Voleybol Salonu’nda oynanacak.


Fenerbahçe: 1 - Ziraat Bankası: 3
Salon: Burhan Felek Voleybol
Hakemler: Serdar Nişancıoğlu, Recep Karakoç
Fenerbahçe: Quesque, Pajenk, Selçuk Keskin, Sket, Sabit Karaağaç, Metin Toy (Alperay Demirciler, Mehmet Özbek, Oğulcan Yatgın, Moalla, Oğuzhan Karasu, Bertuğ Öndeş, Metehan Baş)
Ziraat Bankası: Burak Güngör, Emre Savaş, Nilsson, Savani, David Lee, Ulaş Kıyak (Volkan Döne, Koray Şahin, Rauwerding, Vefa Yılmaz, Cüneyt Dağcı)
Setler: 19-25, 25-18, 21-25, 20-25
Süre: 115 dakika (28, 26, 29, 32)
Haber: Recep Ekin

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.