HAZIRLIK MAÇLARI

9 Nisan 2017 Pazar

Erokspor zirvede bitirdiBölgesel Amatör Lig temsilcimiz Erokspor Gürsu deplasmanında zaman zaman zorlansa da üç puanı net bir skorla alarak müsabakalarını zirvede yer alarak bitirdi ve 3.Lig için önemli bir adım attı.
Erokspor takımı zorlu deplasmanda ilk yarının son dakikasında Samet'in golüyle devre arasına 0-1 önde girdi.İkinci yarıda üstünlüğünü sürdüren temsilcimiz tecrübeli golcü AliYavuz Akkaya takımını 0-2 öne geçiren golü 63 dakikada attı.Bu gol aynı zamanda müsabakanın da skoru oldu.Bu galibiyet ile 3.Lig'e yükselme maçıiçin Turgutluspor takımının rakibi oldu.Turgutlu maçında alınacak galibiyet 3.Lig bileti demek olacak aksi takdirde,Velimeşe-Modafen maçının kaybedeni ile bir 3.Lig bileti şansı daha yakalayacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.