HAZIRLIK MAÇLARI

23 Nisan 2017 Pazar

Erokspor ile Modafen 30 Nisan'da karşılaşacak.

Erokspor ile Modafen 30 Nisan'da karşılaşacak.
3. lige yükselme play off grubunda yer alan iki İstanbul temsilcisi ilk karşılaşmalarından mağlubiyetle ayrılınca 3. lige yükselme play off 2. kademe maçlarında birbirlerine rakip oldular.

Dün oynanan 3. lige yükselme 1. kademe play off Turgutlu spor- Erokspor müsabakasında uzatmalarda Turgutlu spor'a 3-1 mağlup olan Erokspor ile bugün Ergene Velimeşespor karşısında sahadan 2-0 mağlubiyetle ayrılan Modafen 30 Nisan günü kozlarını paylaşacaklar. Karşılaşmanın hangi sahada oynanacağı ve müsabakayı yönetecek olan hakem triosu önümüzdeki hafta ortası belli olacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.