HAZIRLIK MAÇLARI

23 Nisan 2017 Pazar

Ergene Velimeşe 3. ligde

Ergene Velimeşe 3. ligde
Bölgesel Amatör lig 11. grupta sezonu şampiyon olarak tamamlayan İstanbul temsilcisi Modafen ile 12. grup şampiyonu Tekirdağ temsilcisi Ergene Velimeşespor 3. lige yükselme play off müsabakasında karşı karşıya geldiler.
Kütahya Dumlupınar stadında oynanan müsabakayı İzmir bölgesi hakemlerinden Hasan Avcı yönetirken, yardımcılıklarını ise Denizli bölgesi'nden Serkan Gülçer ve İzmir bölgesinden Sercan Ertemçöz yaptı. Karşılaşmada 4. hakem olarak Aydın bölgesinden Salih Aytaç görev aldı.


Karşılaşmaya her iki takımda temkinli başladı. Ergene Velimeşespor maça yavaş yavaş ağırlığını koymaya başladı. 


Ergene Velimeşespor ilk yarıda Oğuz, Tahir ve Muhammet ile yakaladığı pozisyonları değerlendiremezken, 

Modafen'in Erberk ile geliştirdiği atakta kaleci Ayhan topu kornere çelerek rakibine şans tanımadı. İl yarı golsüz eşitlikle son buldu.İkinci yarıda Ergene Velimeşe daha etkili bir futbol sergiledi. 65. dakika da İlker Ataseven Ergene Velimeşe'yi 1-0 öne geçirdi. 

Karşılaşmanın uzatma dakikalarında oyuna 67. dakika da Tahir'in yerine dahil olan Patrick farkı ikiye çıkartarak Tekirdağ temsilcisini 3. lige taşıyan isimler arasına imzasını attı.
STAT: Kütahya Dumlupınar
HAKEMLER: Hasan Avcı, Serkan Gülçer, Sercan Ertemçöz / Salih Aytaç
MODAFEN: Ertuğrul, Mehmet, Furkan, Musa, Ozan, Samet (81' Umut), Sergen, Selimoviç,
Erberk (70' Bello), Emre (57' Ahmet), Recep
YEDEKLER: İbrahim, Bello, Taha, Ahmet, Gökhan, Umut, Muhammet
ERGENE VELİMEŞESPOR: Ayhan, Bahtiyar, Emre, Murat, Mert, Ali Emre, İlker, Muhammet
Kaan, Oğuz (81' Sinan), Tahir (67' Patrick), Bebbe (87' Baran)
YEDEKLER: Engin, Patrick, Şakir, Birol, Baran, Sinan, Umut
GOL: 65' İlker Ataseven, 90+1' Patrick Etoga

SARI KARTLAR: 57' Recep (MODAFEN) / 23' Ali Emre, 28' İlker, 70' Emre, 75' Bebbe (ERGENE VELİMEŞESPOR)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.