HAZIRLIK MAÇLARI

18 Nisan 2017 Salı

Eraydın'dan büyük tırmanış

Eraydın'dan büyük tırmanış
İstanbul'da düzenlenen 60 bin dolar toplam para ödüllü Lale Kupası ITF turnuvasında mutlu sona ulaşan Başak Eraydın, kariyerinin en büyük başarısı neticesinde dünya sıralamasında yeniden ilk 250'ye girdi.

Finalde Çek rakibi Petra Krejsova'yı 6-3, 6-0'lık setlerle mağlup ederek büyük ödülü kucaklayan Eraydın, güncellenen WTA sıralamasında tam 92 basamak yükselerek 243 numaraya yerleşti.

22 yaşındaki milli tenisçi, klasman rekorunu Mayıs 2016'da 230.'luğa çıkarak kırmıştı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.