HAZIRLIK MAÇLARI

20 Nisan 2017 Perşembe

Dünya Yelkenine Türkiye’den 3 Kadın Seçildi

Dünya Yelkenine Türkiye’den 3 Kadın Seçildi
World Sailing (Dünya Yelken Federasyonu) komitelerine Türkiye’den Özlem AKDURAK, Selma RODOPMAN ve Pınar Coşkuner GENÇ  seçildi .

Türkiye Yelken Federasyonu tarafından World Sailing Komitelerine aday gösterilen Başkanımız Sn. Özlem AKDURAK World Sailing’in Olimpiyat ve benzeri yarışlar hakkında kararları alan “Events Committee“ ye, Fenerbahçe Yelken Şubesi Başkanı Sn. Selma RODOPMAN okyanus ve açıkdeniz yelkenciliği ve yarışçılığı ile ilgili kararların alındığı ”Oceanic & Offshore Committee“ ye, uluslararası hakem ve Eurosaf Asbaşkanı Pınar Coşkuner GENÇ ise Eurosaf’ı temsilen, bölgesel organizasyonlar ve yelkenciliğin gelişimi hakkında politikalar üreten “Development & Regions Committee“ ye üye olarak seçildiler. Kendilerini tebrik eder yeni görevlerinde başarılar dileriz.
Kaynak : Yelken Federasyonu

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.